Animacje w przedszkolach i szkołach

Animacje w przedszkolach i szkołach są dla dzieci prawdziwą atrakcją. Oderwaniem od codziennej rutyny. Organizowane są główne z okazji różnych świąt. Wówczas ich głównym celem jest zabawa. Animacje w przedszkolach i szkołach to również różnego typu warsztaty plastyczne i edukacyjne, które poprzez zabawę mają uczyć oraz podnosić świadomość. Do charakteru animacji dopasowujemy scenariusz spotkania z dziećmi, który każdorazowo jest uzgadniany z opiekunami grupy.

Najczęściej realizowanymi przez nas animacjami są:

Wizyta świętego Mikołaja

To wydarzenie na które najmłodsi czekają z niecierpliwością. Wizyta Gwiazdora wraz ze Śnieżynkami to wiele radości, wspólnej zabawy oraz świątecznych warsztatów. Dbamy o każdy detal, tak by wizyta w szkole i w przedszkolu była magiczna, świąteczna, niezapomniana. Zapewniamy także wizytę profesjonalnego fotografa, który utrwali te chwile na kliszy.

Baliki karnawałowe

Karnawał to wyjątkowy czas w roku. To czas, w którym powinniśmy się cieszyć i bawić. To czas tajemniczych maskarad, efektownych balów i baśniowych zabaw. W szkołach i przedszkolach bardzo popularne są przebierane bale karnawałowe, które współorganizuje zespół Kinimodo zapewniając bezpieczną zabawę i atrakcyjny scenariusz zabaw.

Pierwszy dzień wiosny

Świat budzi się do życia, kwitną pierwsze kwiaty a śnieg znika z ulic. Pierwszy dzień wiosny jest co roku świętowany w każdej szkole i przedszkolu. Wraz z zespołem Kinimodo możesz zagwarantować swoim podopiecznym wyjątkowo radosne przywitanie pierwszego dnia wiosny. Prowadzimy wówczas warsztaty o różnej tematyce, np. ekologicznej, śpiewamy, tańczymy, ćwiczymy. Świętujemy z całych sił.

Dzień dziecka

1 czerwca to niezwykły dzień, który musi być radosny, słoneczny i pełen zabaw. Z nami ten dzień właśnie taki będzie. Zapewniamy różne atrakcje, dopasowane do grupy wiekowej. Popularne tego dnia są szkolne pikniki, festyny rodzinne oraz imprezy.

Dzień integracji

Wraz z rozpoczęciem szkoły bądź przedszkola dzieci czują się obco. Ważne jest aby zadbać o ich komfort oraz samopoczucie. By poznały się bliżej oraz przełamały pierwsze lody. Zespół Kinimodo korzystając z wieloletniego doświadczenia opracował scenariusz zajęć i zabaw, który świetnie sprawdza się w integracji dzieci.

Dzień sportu

Wiele szkół oraz przedszkoli każdego roku organizuje dzień sportu, podczas którego tematem przewodnim jest zdrowie oraz zdrowy styl życia. Kinimodo oferuje szeroki zakres gier, zabaw ruchowych oraz konkurencji sportowych, które rozbudzą w najmłodszych ducha rywalizacji i sportu.

Warsztaty tematyczne

Zespół Kinimodo opracował ofertę warsztatów tematycznych, które mają bawić oraz edukować. Wśród najpopularniejszej tematyki znajdują się warsztaty ekologiczne, plastyczne, sportowe, taneczne i świąteczne.

Poznaj inne wydarzenia, które pomożemy Ci zorganizować

Przyjęcia urodzinowe

Wizyta w krainie baśni, spotkanie z ukochanym bohaterem, wkroczenie w świat piratów, księżniczek, Indian. Kreatywność Waszych dzieci nie zna granic. Nasza również.

Uroczystości rodzinne

Zabawa w gronie dziadków, wujków i cioć niekoniecznie sprawia radość najmłodszym. My zadbamy o kreatywne animacje dla dzieci oraz bezpieczeństwo Waszych pociech.

Strefy dziecka i pikniki

Najbardziej wymagającymi uczestnikami pikników i festynów są najmłodsi. Dzięki doświadczeniu wiemy jak twórczo zorganizować animacje dla dzieci zarówno na świeżym powietrzu, jak i w galerii, hali targowej czy w firmie klienta.

Świąteczne animacje

Boże Narodzenie, Mikołajki, Wielkanoc, Dzień Dziecka, Halloween, Karnawał to wyjątkowe momenty. Pełne magii, dziecięcych marzeń i oczekiwań. Pomożemy Ci wywołać uśmiech dziecka i zadbamy o to, by zapamiętało te wyjątkowe momenty!

Wesela

Dzieci to wymagający goście. Oczekują dużo uwagi, kreatywnych pomysłów, szalonych zabaw oraz zapewnienia im bezpieczeństwa i całonocnej opieki. Dzięki nam, Wasz wyjątkowy dzień będzie niezapomniany także dla najmłodszych.

Imprezy w przedszkolach i szkołach

Dzieci czekają na wizytę świętego Mikołaja? Spotkanie z wielkanocnym Zajączkiem? A może marzą o bajkowym balu karnawałowym? Pomożemy w organizacji wyjątkowych momentów w Twojej szkole lub przedszkolu.

Animacje w przedszkolach i szkołach

Pobierz naszą ofertę

Interesują Cię animacje w przedszkolach i szkołach?

Sprawdź cenę!

0
Zadowolonych dzieci
0
Zrealizowanych eventów
0
Lat działalności
Zaufali nam:
TOP