Animacje na uroczystościach rodzinnych

Uroczystości rodzinne są najczęściej traktowane przez najmłodszych jako niemiły obowiązek. Nudne spotkanie dorosłych, siedzenie przy stole, zerkanie na zegarek oraz ciągłe dopytywanie kiedy się skończy i będzie można wracać do domu. A wcale tak nie musi być. I my wiemy jak to zrobić. Sprawdź nasze animacje na uroczystościach rodzinnych.

Uroczystości rodzinne takie jak urodziny, I komunia święta, imieniny, rocznice ślubu, jubileusze, dzień babci i dziadka to doskonały moment, by zorganizować kreatywne animacje dla dzieci. Zadbać o ich komfort i dobrą zabawę.

Zespół Kinimodo już od wielu lat organizuje wraz ze swoimi klientami uroczystości rodzinne z ciekawymi, nieszablonowymi zabawami. Animacje na uroczystościach rodzinnych doskonale się sprawdzają podczas wszelkiego typu spotkaniach. Profesjonalni animatorzy zajmują się dziećmi, zapewniając im interesujące gry i zabawy, a rodzice w tym czasie mogą spokojnie świętować wraz z pozostałymi dorosłymi członkami rodziny. Podczas uroczystości zapewniamy kompleksową opiekę nad najmłodszymi.

Animacje na uroczystościach rodzinnych przeprowadzamy w wybranym przez rodziców miejscu. Może to być restauracja, hotel, ale również Państwa dom, mieszkanie i ogród. Zapewniamy wiele atrakcji dopasowanych do charakteru uroczystości oraz oczekiwań rodziców i dzieci.

Poznaj inne wydarzenia, które pomożemy Ci zorganizować

Przyjęcia urodzinowe

Wizyta w krainie baśni, spotkanie z ukochanym bohaterem, wkroczenie w świat piratów, księżniczek, Indian. Kreatywność Waszych dzieci nie zna granic. Nasza również.

Uroczystości rodzinne

Zabawa w gronie dziadków, wujków i cioć niekoniecznie sprawia radość najmłodszym. My zadbamy o kreatywne animacje dla dzieci oraz bezpieczeństwo Waszych pociech.

Strefy dziecka i pikniki

Najbardziej wymagającymi uczestnikami pikników i festynów są najmłodsi. Dzięki doświadczeniu wiemy jak twórczo zorganizować animacje dla dzieci zarówno na świeżym powietrzu, jak i w galerii, hali targowej czy w firmie klienta.

Świąteczne animacje

Boże Narodzenie, Mikołajki, Wielkanoc, Dzień Dziecka, Halloween, Karnawał to wyjątkowe momenty. Pełne magii, dziecięcych marzeń i oczekiwań. Pomożemy Ci wywołać uśmiech dziecka i zadbamy o to, by zapamiętało te wyjątkowe momenty!

Wesela

Dzieci to wymagający goście. Oczekują dużo uwagi, kreatywnych pomysłów, szalonych zabaw oraz zapewnienia im bezpieczeństwa i całonocnej opieki. Dzięki nam, Wasz wyjątkowy dzień będzie niezapomniany także dla najmłodszych.

Imprezy w przedszkolach i szkołach

Dzieci czekają na wizytę świętego Mikołaja? Spotkanie z wielkanocnym Zajączkiem? A może marzą o bajkowym balu karnawałowym? Pomożemy w organizacji wyjątkowych momentów w Twojej szkole lub przedszkolu.

Animacje na uroczystościach rodzinnych

Pobierz naszą ofertę

Opinie rodziców

Bądźmy w kontakcie

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą? Czekamy na kontakt :)

Zapytania: +48 694 808 315

TOP