Animacje urodzinowe

Urodziny to ważny dzień. Zwłaszcza w życiu dziecka, które marzy by spędzić go w gronie rodziny, przyjaciół. Jako rodzic wiesz o czym marzy Twoja pociecha. Znasz jego zainteresowania, ulubionych bohaterów, gry i zabawy. Razem z nami sprawisz, że ten dzień będzie naprawdę wyjątkowy. A animacje urodzinowe będą pełne niespodzianek, śmiechu i radości.

Od kilku lat organizujemy przyjęcia urodzinowe dla najmłodszych. Naszym celem stworzenie kreatywnej przestrzeni pełnej niespodzianek, kolorowych wspomnień, bajkowych bohaterów. Dbamy o najmniejszy szczegół. Opracowujemy dekorację, a scenariusz przyjęcia opracowujemy razem z rodzicami. Poruszamy wyobraźnię dzięki grom i zabawom, dopasowanym do charakteru wydarzenia oraz animacjom prowadzonym przez grupę doświadczonych animatorów. Dzięki wspólnej pracy przyjęcie urodzinowe dla Twojego dziecka stanie się wiecznie żywym wspomnieniem. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć najatrakcyjniejszą ofertę animacji oraz zabaw. Wiemy, co lubią dzieci. Jak zachęcić je do zabawy i integracji.

Animacje urodzinowe organizujemy zarówno w domu klienta, jak i w wybranym lokalu na terenie całego kraju. Pomożemy w doborze najlepszego miejsca, odpowiednio przygotowanego do organizacji tego typu wydarzenia. Uwielbiamy także animacje urodzinowe na świeżym powietrzu!

Zajmujemy się kompleksowym wsparciem rodziców, począwszy od pomocy w organizacji sali, przygotowania dekoracji, poprzez ustalenie scenariuszu przyjęcia urodzinowego, animacje, aż po obsługę profesjonalnego fotografa, który udokumentuje ten wyjątkowy dzień.

Poznaj inne wydarzenia, które pomożemy Ci zorganizować

Przyjęcia urodzinowe

Wizyta w krainie baśni, spotkanie z ukochanym bohaterem, wkroczenie w świat piratów, księżniczek, Indian. Kreatywność Waszych dzieci nie zna granic. Nasza również.

Uroczystości rodzinne

Zabawa w gronie dziadków, wujków i cioć niekoniecznie sprawia radość najmłodszym. My zadbamy o kreatywne animacje dla dzieci oraz bezpieczeństwo Waszych pociech.

Strefy dziecka i pikniki

Najbardziej wymagającymi uczestnikami pikników i festynów są najmłodsi. Dzięki doświadczeniu wiemy jak twórczo zorganizować animacje dla dzieci zarówno na świeżym powietrzu, jak i w galerii, hali targowej czy w firmie klienta.

Świąteczne animacje

Boże Narodzenie, Mikołajki, Wielkanoc, Dzień Dziecka, Halloween, Karnawał to wyjątkowe momenty. Pełne magii, dziecięcych marzeń i oczekiwań. Pomożemy Ci wywołać uśmiech dziecka i zadbamy o to, by zapamiętało te wyjątkowe momenty!

Wesela

Dzieci to wymagający goście. Oczekują dużo uwagi, kreatywnych pomysłów, szalonych zabaw oraz zapewnienia im bezpieczeństwa i całonocnej opieki. Dzięki nam, Wasz wyjątkowy dzień będzie niezapomniany także dla najmłodszych.

Imprezy w przedszkolach i szkołach

Dzieci czekają na wizytę świętego Mikołaja? Spotkanie z wielkanocnym Zajączkiem? A może marzą o bajkowym balu karnawałowym? Pomożemy w organizacji wyjątkowych momentów w Twojej szkole lub przedszkolu.

Animacje urodzinowe

Pobierz naszą ofertę

Opinie rodziców

Bądźmy w kontakcie

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą? Czekamy na kontakt!

Zapytania: +48 694 808 315

TOP