Animacje weselne

Przygotowując się do tego magicznego dnia jakim jest ślub, młoda para koncentruje się na znalezieniu odpowiedniej sali, wyborze menu i wystroju. Starają się, by ten dzień był idealny w każdym szczególe i niezapomniany także dla gości. A co z najmłodszymi uczestnikami wesela? Jak zadbać o ich komfort?

Zespół Kinimodo zapewnia najmłodszym gościom dzień pełen wrażeń i uśmiechu - kreatywne animacje weselne. Gwarantuje dobrą zabawę oraz opiekę nad dziećmi, dzięki czemu rodzice będą mogli cieszyć się tym szczególnym dniem z parą młodą.

Animacje weselne dla dzieci prowadzone są przez wykwalifikowanych animatorów, którzy zajmują się najmłodszymi organizując gry, zabawy i tańce zarówno na sali jak i na świeżym powietrzu. Animatorzy wraz z młodą parą ustalają scenariusz animacji oraz dobierają atrakcje z naszej oferty.

Animacje weselne pozwalają dzieciom na swobodną, radosną zabawę w gronie rówieśników. Rodzice zyskują możliwość zabawy na parkiecie, nieskrępowanych rozmów z rodziną i przyjaciółmi oraz pewność, że ich dzieci bawią się równie dobrze oraz bezpiecznie. Młoda para zapewniając swoim gościom opiekę animatorów może cieszyć się tym wyjątkowym dniem.

Wycena

Aby wycenić dla Państwa koszt animacji weselnych potrzebujemy odpowiedzi na pytania dotyczące przewidywanego czasu animacji, miejsca wesela, opcji opieki nocnej, liczby i wieku dzieci oraz czy animacje mają odbywać się jeden czy dwa dni.

Opieka całonocna

Atutem naszej oferty jest możliwość zapewnienia opieki całonocnej nad dziećmi. Dzięki temu najmłodsi goście mają zapewnione bezpieczne towarzystwo przez całą noc, a następnego dnia wyspane dzieci są odprowadzane do rodziców.

Poznaj inne wydarzenia, które pomożemy Ci zorganizować

Przyjęcia urodzinowe

Wizyta w krainie baśni, spotkanie z ukochanym bohaterem, wkroczenie w świat piratów, księżniczek, Indian. Kreatywność Waszych dzieci nie zna granic. Nasza również.

Uroczystości rodzinne

Zabawa w gronie dziadków, wujków i cioć niekoniecznie sprawia radość najmłodszym. My zadbamy o kreatywne animacje dla dzieci oraz bezpieczeństwo Waszych pociech.

Strefy dziecka i pikniki

Najbardziej wymagającymi uczestnikami pikników i festynów są najmłodsi. Dzięki doświadczeniu wiemy jak twórczo zorganizować animacje dla dzieci zarówno na świeżym powietrzu, jak i w galerii, hali targowej czy w firmie klienta.

Świąteczne animacje

Boże Narodzenie, Mikołajki, Wielkanoc, Dzień Dziecka, Halloween, Karnawał to wyjątkowe momenty. Pełne magii, dziecięcych marzeń i oczekiwań. Pomożemy Ci wywołać uśmiech dziecka i zadbamy o to, by zapamiętało te wyjątkowe momenty!

Wesela

Dzieci to wymagający goście. Oczekują dużo uwagi, kreatywnych pomysłów, szalonych zabaw oraz zapewnienia im bezpieczeństwa i całonocnej opieki. Dzięki nam, Wasz wyjątkowy dzień będzie niezapomniany także dla najmłodszych.

Imprezy w przedszkolach i szkołach

Dzieci czekają na wizytę świętego Mikołaja? Spotkanie z wielkanocnym Zajączkiem? A może marzą o bajkowym balu karnawałowym? Pomożemy w organizacji wyjątkowych momentów w Twojej szkole lub przedszkolu.

Animacje weselne

Pobierz naszą ofertę

Poznajmy się bliżej!

Kreślimy baśniowe wspomnienia Twojego dziecka

Sprawdź cenę!

Naszą największą wartością są zadowoleni klienci

0
Zadowolonych dzieci
0
Zrealizowanych eventów
0
Lat działalności

Opinie rodziców

TOP