Animacje dla dzieci na kiermaszach i festynach

Kiermasze, festyny, jarmarki to święta dla całej lokalnej społeczności, na które czekają wszyscy mieszkańcy. Podczas nich panuje świąteczna, magiczna atmosfera. Pojawia się wiele atrakcji, straganów, występów. Na tego typu wydarzenia szczególnie mocno czekają dzieci! Podczas organizacji kiermaszów, świątecznych festynów warto pamiętać o najmłodszych. Zapewnić im odpowiednie animacje, profesjonalną opiekę oraz bezpieczną zabawę.

Zespół Kinimodo oferuje wsparcie dla organizatorów. Prowadzi animacje dla najmłodszych uczestników, zapewniając atrakcje i zabawy wcześniej ustalane z organizatorami. Animacje są uzupełniającym elementem całości i posiadają charakter eventu.

Zapewniamy kompletne wsparcie dla firm także w zakresie dekoracji, sesji zdjęciowych i nagłośnienia.

Poznaj inne wydarzenia, które pomożemy Ci zorganizować

Przyjęcia urodzinowe

Wizyta w krainie baśni, spotkanie z ukochanym bohaterem, wkroczenie w świat piratów, księżniczek, Indian. Kreatywność Waszych dzieci nie zna granic. Nasza również.

Uroczystości rodzinne

Zabawa w gronie dziadków, wujków i cioć niekoniecznie sprawia radość najmłodszym. My zadbamy o kreatywne animacje dla dzieci oraz bezpieczeństwo Waszych pociech.

Strefy dziecka i pikniki

Najbardziej wymagającymi uczestnikami pikników i festynów są najmłodsi. Dzięki doświadczeniu wiemy jak twórczo zorganizować animacje dla dzieci zarówno na świeżym powietrzu, jak i w galerii, hali targowej czy w firmie klienta.

Świąteczne animacje

Boże Narodzenie, Mikołajki, Wielkanoc, Dzień Dziecka, Halloween, Karnawał to wyjątkowe momenty. Pełne magii, dziecięcych marzeń i oczekiwań. Pomożemy Ci wywołać uśmiech dziecka i zadbamy o to, by zapamiętało te wyjątkowe momenty!

Wesela

Dzieci to wymagający goście. Oczekują dużo uwagi, kreatywnych pomysłów, szalonych zabaw oraz zapewnienia im bezpieczeństwa i całonocnej opieki. Dzięki nam, Wasz wyjątkowy dzień będzie niezapomniany także dla najmłodszych.

Imprezy w przedszkolach i szkołach

Dzieci czekają na wizytę świętego Mikołaja? Spotkanie z wielkanocnym Zajączkiem? A może marzą o bajkowym balu karnawałowym? Pomożemy w organizacji wyjątkowych momentów w Twojej szkole lub przedszkolu.

Animacje dla dzieci na kiermaszach

Pobierz naszą ofertę

Poznajmy się bliżej!

Kreślimy baśniowe wspomnienia Twojego dziecka

Zaufali nam:

Bądźmy w kontakcie

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą? Czekamy na kontakt.

Zapytania: +48 694 808 315

TOP