Pikniki rodzinne i imprezy plenerowe

Od wielu lat współpracujemy z firmami z całej Polski przy organizacji atrakcji dla najmłodszych podczas pikników rodzinnych. Pikniki rodzinne i imprezy plenerowe są świetnym miejscem spotkań dla całych rodzin klientów i pracowników. Organizowane zarówno przez duże korporacje, jak i przez mniejsze firmy. Galerie handlowe, sklepy, dealerów samochodowych. Niezależnie od tego czy jest to duża impreza dla setek ludzi czy małe spotkanie dla kilkunastu rodzin zawsze najważniejsza jest zabawa.

Podczas pikników rodzinnych prowadzimy szereg zajęć dla dzieci, budząc ich kreatywność, uśmiechy na twarzach oraz integrując. Zapewniamy najmłodszym profesjonalną opiekę, dzięki czemu rodzice nie muszą martwić się o bezpieczeństwo swojego dziecka.

W ramach stref dziecka organizujemy szereg gier i zabaw, które wcześniej ustalamy wraz z organizatorami wydarzenia. Zapewniamy kompletne wsparcie dla firm także w zakresie dekoracji, sesji zdjęciowych i nagłośnienia.

Poznaj inne wydarzenia, które pomożemy Ci zorganizować

Przyjęcia urodzinowe

Wizyta w krainie baśni, spotkanie z ukochanym bohaterem, wkroczenie w świat piratów, księżniczek, Indian. Kreatywność Waszych dzieci nie zna granic. Nasza również.

Uroczystości rodzinne

Zabawa w gronie dziadków, wujków i cioć niekoniecznie sprawia radość najmłodszym. My zadbamy o kreatywne animacje dla dzieci oraz bezpieczeństwo Waszych pociech.

Strefy dziecka i pikniki

Najbardziej wymagającymi uczestnikami pikników i festynów są najmłodsi. Dzięki doświadczeniu wiemy jak twórczo zorganizować animacje dla dzieci zarówno na świeżym powietrzu, jak i w galerii, hali targowej czy w firmie klienta.

Świąteczne animacje

Boże Narodzenie, Mikołajki, Wielkanoc, Dzień Dziecka, Halloween, Karnawał to wyjątkowe momenty. Pełne magii, dziecięcych marzeń i oczekiwań. Pomożemy Ci wywołać uśmiech dziecka i zadbamy o to, by zapamiętało te wyjątkowe momenty!

Wesela

Dzieci to wymagający goście. Oczekują dużo uwagi, kreatywnych pomysłów, szalonych zabaw oraz zapewnienia im bezpieczeństwa i całonocnej opieki. Dzięki nam, Wasz wyjątkowy dzień będzie niezapomniany także dla najmłodszych.

Imprezy w przedszkolach i szkołach

Dzieci czekają na wizytę świętego Mikołaja? Spotkanie z wielkanocnym Zajączkiem? A może marzą o bajkowym balu karnawałowym? Pomożemy w organizacji wyjątkowych momentów w Twojej szkole lub przedszkolu.

Pikniki firmowe i imprezy plenerowe

Pobierz naszą ofertę

Zaufali nam:

Bądźmy w kontakcie

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą? Czekamy na kontakt

Zapytania: +48 694 808 315

TOP