Kontakt

Kinimodo

Dbamy o piękno dziecięcych wspomnień

Poznajmy się bliżej!

To my zadbamy o uśmiech i bezpieczeństwo Twojego dziecka.

Marta

Już jako nastolatka działam z dziećmi w organizacji charytatywnej zapewniając dzieciom z domów dziecka jak i rodzinnych domów dziecka czas wolny jak i pomagając im w lekcjach. Juz wtedy wiedziałam, że w przyszłości chwiałabym pracować z dziećmi zapewniając im kreatywne i aktywne spędzanie czasu powodując uśmiech na ich twarzach:)

Helena

Sztuka, design, rozwój i kreatywność. To moje pasje, które przekazuję najmłodszym. Jestem studentką kulturoznawstwa, animatorką kultury, a także stylistką, performerką oraz fotomodelką. Należę do poznańskiego projektu Chór Czarownic. Od trzech lat współpracuję z Poznańskim Uniwersytetem Artystycznym i Collegium Da Vinci. Uwielbiam film, literaturę i teatr.

Emilia

Pracę z dziećmi rozpoczęłam jeszcze jako nastolatka. Od tej pory mogę pochwalić się sporym doświadczeniem. Pracowałam jako animator dla dzieci, instruktor, wychowawczyni na obozach, opiekunka dla dzieci oraz prowadziłam wolontariat. Studiuję kulturoznawstwo, a ukończyłam technikum w zawodzie obsługi ruchu turystycznego. Uwielbiam dalekie i orientalne podróże.

Adrianna

Praca z dziećmi, wspólne zabawy oraz zawody na świeżym powietrzu to dla mnie ogromna przyjemność. Jestem studentką AWF. Ruch oraz aktywność to dla mnie żywioły. Miłość do sportu próbuję zaszczepić najmłodszym. Uwielbiam podróże, poznawanie świata i nowych ludzi, nie boję się nowych wyzwań.

Kasia

Lubię leżeć na trawie, obserwować chmury, słuchać co w trawie piszczy. Magię postrzegam w różnych kulturach świata, podróżach, ciekawych zakątkach kuli ziemskiej, kolorach, szczerym uśmiechu dzieci i dorosłych. Taką bajkową stronę świata pokazuję najmłodszym. Bo piękna nie znajdą w TV ani na komputerze!

Monika

Studentka scenografii z projektowaniem ubioru. Pasjonuje się wieloma formami sztuki, podziwiając jak i tworząc. Wolne chwile, lubię wykorzystywać na podróżowanie z plecakiem i namiotem, odkrywając skarby przyrody. Obcowanie z dziećmi sprawia mi wiele radości i satysfakcji, doświadczenia nabrałam prowadząc zajęcia plastyczne dla dzieci.

Kinga

Lubię otaczać się dziećmi. Lubię ich różnorodność, podejście do świata i dorosłych. Dlatego z nimi wiążę swoją przyszłość zawodową. Jestem absolwentką pedagogiki, dla której codzienne wkraczanie w świat dziecięcych marzeń jest prawdziwą pasją!

Partner

Kinimodo- animacje dla dzieci na wesele
TOP