O nas

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się – ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.

Paulo Coelho

Kinimodo.
Rozwijamy wyobraźnię.

Już od ponad 5 lat pracujemy z najbardziej wymagającym klientem. Świadomym swoich pragnień, szczerym do bólu, nieszablonowym. Szukającym nowych wyzwań i doświadczeń. Klientem, którego uśmiech jest kwintesencją naszej pracy.

To dzięki niemu nasza praca jest fantastyczna. Pełna pozytywnym emocji, radosnych spojrzeń i szczerego śmiechu. Jednak jest to praca bardzo odpowiedzialna. Wymagająca od nas specjalistycznej wiedzy, empatii i przygotowania. Ponieważ dbamy o najcenniejszy skarb każdego rodzica – dziecko.

Nasza misja

Budujemy ciekawość świata, wspierając wyobraźnię.

We współczesnym, cyfrowym świecie jest coraz mniej miejsca na budowę relacji. Na doświadczanie świata oraz rozwój wyobraźni. Coraz więcej dzieci pochłania wirtualna rzeczywistość.

Naszą misją jest skierowanie uwagi dziecka na otaczający go świat. Budowanie jego ciekawości, pobudzanie wyobraźni, tworzenie relacji z innymi. Inspirujemy poprzez zabawę. Wskazujemy niczym nieograniczone możliwości. Przenosimy w krainę fantazji, czarodziejskich przeżyć, baśniowych postaci.

Wspieramy wyobraźnię, która wspomaga kreatywność i twórcze myślenie. Ułatwia poznawanie świata, a w przyszłości rozwiązywanie problemów, analizowanie, poszukiwanie powodów oraz przewidywanie skutków podjętych działań.

Misją Kinimodo jest dostarczenie niezapomnianych wrażeń najmłodszym w dowolnym miejscu. Na przyjęciu urodzinowym, podczas firmowego pikniku, w trakcie wesela lub w galerii handlowej. Każda okazja jest dobra, by zadbać o uśmiech dziecka.

Bo zabawa to wyzwanie

Naszą największą siłą jest zabawa. Wiemy, że kryje się za nią nie tylko miłe spędzanie czasu, a jej znaczenie w rozwoju każdego dziecka jest niedoceniane. Dzięki zabawie dziecko może wyrazić swoje uczucia, dążenia, pragnienia, oczekiwania. Poznaje realny świat, otoczenie, inne dzieci. Uczy się budować relacje. Zabawa to najskuteczniejsza oraz naturalna nauki.

Poprzez zabawę dzieci rozwijają umiejętności fizyczne, kompetencje emocjonalne i intelektualne. Podnoszą sprawność myślenia, dedukcji, wzbogaca słownictwo, poszerza granice wyobraźni, wyrabia refleks, pokorę, cierpliwość, wytrwałość.

Specjalizujemy się w prowadzeniu zabaw niezapomnianych. Kreatywnych i pomysłowych, które sprawdzają się w wszędzie, w każdym czasie oraz w przypadku każdego dziecka. Wykorzystujemy fakt, że młode osoby mają naturalną i niepohamowaną ciekawość świata. Zdolność dziwienia się najprostszym rzeczom oraz zjawiskom, szczerej zabawy oraz przeobrażania rzeczywistości w ich własny, niepowtarzalny świat.

Przez lata naszych doświadczeń wiemy jak rozchmurzyć każde dziecko. Jak je zafascynować oraz zachęcić do wspólnych aktywności.

0
dni doświadczenia
0
kreatywnych animatorów
0
pomalowanych dziecięcych buzi

Poznajmy się bliżej!

To my zadbamy o uśmiech i bezpieczeństwo Twojego dziecka.

Marta

Już jako nastolatka działam z dziećmi w organizacji charytatywnej zapewniając dzieciom z domów dziecka jak i rodzinnych domów dziecka czas wolny jak i pomagając im w lekcjach. Juz wtedy wiedziałam, że w przyszłości chwiałabym pracować z dziećmi zapewniając im kreatywne i aktywne spędzanie czasu powodując uśmiech na ich twarzach:)

Helena

Sztuka, design, rozwój i kreatywność. To moje pasje, które przekazuję najmłodszym. Jestem studentką kulturoznawstwa, animatorką kultury, a także stylistką, performerką oraz fotomodelką. Należę do poznańskiego projektu Chór Czarownic. Od trzech lat współpracuję z Poznańskim Uniwersytetem Artystycznym i Collegium Da Vinci. Uwielbiam film, literaturę i teatr.

Emilia

Pracę z dziećmi rozpoczęłam jeszcze jako nastolatka. Od tej pory mogę pochwalić się sporym doświadczeniem. Pracowałam jako animator dla dzieci, instruktor, wychowawczyni na obozach, opiekunka dla dzieci oraz prowadziłam wolontariat. Studiuję kulturoznawstwo, a ukończyłam technikum w zawodzie obsługi ruchu turystycznego. Uwielbiam dalekie i orientalne podróże.

Adrianna

Praca z dziećmi, wspólne zabawy oraz zawody na świeżym powietrzu to dla mnie ogromna przyjemność. Jestem studentką AWF. Ruch oraz aktywność to dla mnie żywioły. Miłość do sportu próbuję zaszczepić najmłodszym. Uwielbiam podróże, poznawanie świata i nowych ludzi, nie boję się nowych wyzwań.

Kasia

Lubię leżeć na trawie, obserwować chmury, słuchać co w trawie piszczy. Magię postrzegam w różnych kulturach świata, podróżach, ciekawych zakątkach kuli ziemskiej, kolorach, szczerym uśmiechu dzieci i dorosłych. Taką bajkową stronę świata pokazuję najmłodszym. Bo piękna nie znajdą w TV ani na komputerze!

Monika

Studentka scenografii z projektowaniem ubioru. Pasjonuje się wieloma formami sztuki, podziwiając jak i tworząc. Wolne chwile, lubię wykorzystywać na podróżowanie z plecakiem i namiotem, odkrywając skarby przyrody. Obcowanie z dziećmi sprawia mi wiele radości i satysfakcji, doświadczenia nabrałam prowadząc zajęcia plastyczne dla dzieci.

Kinga

Lubię otaczać się dziećmi. Lubię ich różnorodność, podejście do świata i dorosłych. Dlatego z nimi wiążę swoją przyszłość zawodową. Jestem absolwentką pedagogiki, dla której codzienne wkraczanie w świat dziecięcych marzeń jest prawdziwą pasją!

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nas potrzebujesz!

Przyjęcia urodzinowe

Wizyta w krainie baśni, spotkanie z ukochanym bohaterem, wkroczenie w świat piratów, księżniczek, Indian. Kreatywność Waszych dzieci nie zna granic. Nasza również.

Uroczystości rodzinne

Zabawa w gronie dziadków, wujków i cioć niekoniecznie sprawia radość najmłodszym. My zadbamy o kreatywne animacje dla dzieci oraz bezpieczeństwo Waszych pociech.

Strefy dziecka i pikniki

Najbardziej wymagającymi uczestnikami pikników i festynów są najmłodsi. Dzięki doświadczeniu wiemy jak twórczo zorganizować animacje dla dzieci zarówno na świeżym powietrzu, jak i w galerii, hali targowej czy w firmie klienta.

Świąteczne animacje

Boże Narodzenie, Mikołajki, Wielkanoc, Dzień Dziecka, Halloween, Karnawał to wyjątkowe momenty. Pełne magii, dziecięcych marzeń i oczekiwań. Pomożemy Ci wywołać uśmiech dziecka i zadbamy o to, by zapamiętało te wyjątkowe momenty!

Wesela

Dzieci to wymagający goście. Oczekują dużo uwagi, kreatywnych pomysłów, szalonych zabaw oraz zapewnienia im bezpieczeństwa i całonocnej opieki. Dzięki nam, Wasz wyjątkowy dzień będzie niezapomniany także dla najmłodszych.

Imprezy w przedszkolach i szkołach

Dzieci czekają na wizytę świętego Mikołaja? Spotkanie z wielkanocnym Zajączkiem? A może marzą o bajkowym balu karnawałowym? Pomożemy w organizacji wyjątkowych momentów w Twojej szkole lub przedszkolu.

Opinie rodziców

Zaufali nam:

Bądźmy w kontakcie

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą? Czekamy na kontakt!

Zapytania: +48 694 808 315

TOP