Oferta dla firm i agencji eventowych

Ważnym obszarem naszej działalności jest obsługa imprez firmowych, integracyjnych, wydarzeń targowych, widowisk, gal oraz uroczystości. Od lat współpracujemy z galeriami handlowymi, agencjami eventowymi, hotelami i restauracjami.

Wiemy jak ważna jest kompleksowość, profesjonalizm, kompetencje oraz doświadczenie. Naszym partnerom biznesowym oraz klientom zapewniamy najwyższą jakość, dopasowując się do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Pikniki i eventy firmowe

Najbardziej wymagającymi uczestnikami pikników i festynów są najmłodsi. Dzięki doświadczeniu wiemy jak twórczo zorganizować zajęcia zarówno na świeżym powietrzu, jak i w galerii, hali targowej czy w firmie klienta. Dzięki naszej bogatej ofercie oraz dostępnym atrakcjom, dopasowujemy animacje do scenariuszu oraz charakteru wydarzenia. Gwarantujemy niezwykłe przeżycia oraz bezpieczną zabawę. Zapewniamy opiekę nad dziećmi, dzięki której dorośli będą mogli skorzystać z innych, skierowanych dla nich atrakcji.

Kiermasze i festyny

Kiermasze, festyny, zabawy na świeżym powietrzu organizowane przez galerie handlowe, szkoły, samorządy, rady osiedli to wydarzenia niezwykle kolorowe i chętnie odwiedzane przez dorosłych z dziećmi. W ich trakcie zapewniamy najmłodszym uczestnikom liczne atrakcje, począwszy od zabaw, gier, zajęć ruchowych poprzez warsztaty plastyczne. Animacje szczegółowo omawiane są z organizatorami, dzięki czemu są one zgodne z tematem przewodnim wydarzenia.

Inne

Nasza kreatywność nie zna granic. Pomożemy Ci w organizacji wyjątkowych okazji, warsztatów, pokazów, balów, zabaw tanecznych. Zaproponujemy Ci najciekawsze rozwiązania i atrakcje! Jeśli masz nieszablonowy pomysł, szukasz elastycznych i otwartych animatorów, doskonale trafiłeś!

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić!

Pobierz naszą ofertę

Sprawdź nasze pomysły!

Zaufali nam:
TOP