Oferta dla młodej pary

Wiele par zastanawia się przed swoim ślubem, co tego dnia zrobić z dziećmi. Czy je zapraszać? A jeśli tak, to czy przygotować dla nich osobny stolik? Jak zadbać o odpowiednie zabawy tak, by ich rodzice mogli swobodnie cieszyć się uroczystością weselną. Właśnie z myślą o młodych parach, które chcą zadbać o wszystkich gości w ten wyjątkowy dzień przygotowaliśmy wyjątkową ofertę.

Stworzymy bezpieczne, kreatywne miejsce dla najmłodszych. Specjalnie opracowany program animacyjny zawiera bogaty zestaw zabaw, gier oraz różnego typu animacje dla dzieci na wesele. Gwarantuje on zaangażowanie najmłodszych. Kompleksowo aranżujemy kącik zabaw w domu weselnym. Organizujemy atrakcje zarówno wewnątrz budynku jak i w plenerze. Tworzymy miejsce, w którym animatorzy wspólnie z najmłodszymi gośćmi spędzają czas, bawiąc się, grając i integrując. Rodzice mogą być spokojni, gdyż dzieci przebywają z profesjonalnymi animatorami w konkretnym miejscu, niedaleko rodziców.

Animacje weselne

Dzieci to wymagający goście. Oczekują dużo uwagi, kreatywnych pomysłów, szalonych zabaw oraz zapewnienia im bezpieczeństwa i całonocnej opieki. Dzięki nam, Wasz wyjątkowy dzień będzie niezapomniany także dla najmłodszych, a ich rodzice będą mogli razem z Wami cieszyć się tym dniem.

Inne

Nasza kreatywność nie zna granic. Pomożemy Ci w organizacji wyjątkowych okazji, warsztatów, pokazów, balów, zabaw tanecznych. Zaproponujemy Ci najciekawsze rozwiązania i atrakcje! Jeśli masz nieszablonowy pomysł, szukasz elastycznych i otwartych animatorów, doskonale trafiłeś!

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić!

Pobierz naszą ofertę

Sprawdź nasze pomysły!

Opinie rodziców

TOP