Oferta dla szkół i przedszkoli

Aby urozmaicić najmłodszym naukę w szkołach i przedszkolach, organizujemy różnego typu animacje, które pozwalają oderwać się dzieciom od codziennych obowiązków. Wraz z nauczycielami oraz wychowawcami opracowujemy tematykę oraz scenariusz spotkania. Animacje związane są z charakterem wydarzenia jak na przykład wizyta świętego Mikołaja, bal karnawałowy, Dzień Dziecka, Pierwszy Dzień Wiosny i wiele innych.

Animacje prowadzą wykwalifikowane osoby, z odpowiednim doświadczeniem oraz wiedzą. Podczas wizyty gwarantujemy wiele atrakcji, zabaw oraz gier o określonej wcześniej tematyce. Zapewniamy także dekoracje, profesjonalną sesję fotograficzną i wiele innych.

Imprezy w przedszkolach i szkołach

Wizyta świętego Mikołaja bądź bohatera kreskówki budzi w uczniach i przedszkolakach wiele emocji. My wiemy jak zorganizować taki dzień, by dzieci przez długi czas z radością wspominały to wydarzenie. Zadbamy o każdy szczegół i bezpieczeństwo najmłodszych. Proponowane animacje oraz zabawy ustalamy wraz z nauczycielami oraz wychowawcami. Bazując na naszym doświadczeniu wybieramy najatrakcyjniejsze formy zabawy, które zaangażują nawet najbardziej nieśmiałe dzieci. Prócz animacji świątecznych organizujemy warsztaty tematyczne, imprezy rodzinne, festyny, zabawy taneczne, zajęcia integracyjne i wiele innych.

Animacje świąteczne

Boże Narodzenie, Mikołajki, Wielkanoc, Dzień Dziecka, Halloween, Karnawał to wyjątkowe momenty. Pełne magii, dziecięcych marzeń i oczekiwań. Pomożemy Ci wywołać uśmiech dziecka i zadbamy o to, by zapamiętało te wyjątkowe momenty! Zaproponujemy program spotkania oraz zabawy, które będą odzwierciedlać charakter święta oraz wydobędą jego magię.

Inne

Nasza kreatywność nie zna granic. Pomożemy Ci w organizacji wyjątkowych okazji, warsztatów, pokazów, balów, zabaw tanecznych. Zaproponujemy Ci najciekawsze rozwiązania i atrakcje! Jeśli masz nieszablonowy pomysł, szukasz elastycznych i otwartych animatorów, doskonale trafiłeś!

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić!

Pobierz naszą ofertę

Sprawdź nasze pomysły!

Zaufali nam:
TOP