Zabawy dla dzieci

Specjalizujemy się w spełnianiu dziecięcych marzeń

Istnieje mnóstwo sposobów na to, by przynieść dzieciom radość oraz sprawić by się uśmiechały. My jesteśmy profesjonalistami, którzy znają wszystkie popularne zabawy dla dzieci oraz metody, które wykorzystujemy w codziennej pracy. Naszym głównym celem jest organizowanie niezapomnianych wrażeń i spełnianie marzeń. Chcemy kreować nowe możliwości, pokazywać dzieciom jak ciekawa i twórcza może być wspólna zabawa, ile radości przynosi bajkowy świat i wyobraźnia.

Od lat tworzymy piękne wspomnienia dzięki atrakcjom, za którymi dzieci przepadają. Poniżej przedstawiamy tylko część z nich. Oferujemy znacznie więcej! Do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie, dostosowujemy zabawy dla dzieci oraz program pod tematykę, miejsce imprezy oraz wiek i ilość dzieci, tak aby dzieci, jak i rodzice byli zadowoleni.

Barwne balony, ogromne bańki…
czyli nasze niektóre atrakcje!

Kreatywni animatorzy

Nasi animatorzy to osoby kreatywne i pełne energii. Specjaliści o wykształceniu pedagogicznym, którym możesz zaufać. A co najważniejsze uwielbiający dzieci oraz dobrą zabawę. Gwarantujemy Państwu profesjonalną opiekę i organizację niezapomnianych chwil dla najmłodszych. Kolorowo przebrani animatorzy w sposób twórczy i nieszablonowy przeprowadzą zabawy dla dzieci oraz zapewnią im niezapomniane wspomnienia. Gwarantujemy, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Jesteśmy elastyczni i przepełnieni pomysłami na gry, zabawy oraz zagadki dla dzieci. Najmłodsi z naszych imprez zawsze wychodzą rozbawieni, z ogromnym uśmiechem na twarzy.

Malowanie twarzy

Dzieci uwielbiają malowanie twarzy. To dla nich możliwość, aby przeobrazić się w bajkowego bohatera lub ulubione zwierzątko. Dziewczynki najchętniej wybierają wzory kwiatków i motylków a chłopcy decydują się na postacie z bajek bądź komiksów. Nasz zespół wie „co w trawie piszczy”! W naszej ofercie są zarówno najpopularniejsze wzory z aktualnych bajek i filmów, jak i tradycyjne obrazki zwierzątek i roślin. Najmłodsi mają spory wybór a my staramy się sprostać wszystkim ich oczekiwaniom.

Malowanie twarzy wykonywane jest zawsze z należytą starannością, z wykorzystaniem profesjonalnych, hipoalergicznych i bezpiecznych farb Snazarro, spełniających wymagania oraz posiadających wymagane atesty. Farbki są łatwo zmywalne, więc nie przysporzą rodzicom problemów, a spełnią marzenia dzieci.

Bańki mydlane XXL

Bańki mydlane kochają wszystkie dzieciaki. Im większe, tym lepsze. Są widowiskowe, efektowne, radosne. Podczas imprezy, animatorzy wykonują spektakularny pokaz, po czym uczą najmłodszych technik tworzenia tych dużych, jak i małych baniek.

Bieganie i zbijanie baniek mydlanych to zawsze ogrom szczęścia i pozytywnych emocji. Ale gdy dzieci dostają możliwość stworzenia własnych baniek, widać poruszenie, skupienie i koncentrację. Bańki mydlane XXL to zawsze sprawdzone zabawy dla dzieci i dorosłych, których nie powinno zabraknąć na żadnym evencie.

Skręcanie balonowych figur

Skręcanie balonowych figur to doskonała i kreatywna zabawa, uwielbiana przez najmłodszych. Z balonów możemy wyczarować wszystko – zwierzątka, kwiatki, rycerskie miecze, superbohaterów. Wszystko o czym dzieci mogą zamarzyć. Najmłodsi uwielbiają balony, dlatego nie mogło ich zabraknąć w naszej ofercie. Wyróżniamy się tym, że balonowe figury skręcamy na oczach dzieci, tworząc niesamowity pokaz, pełen magii.

Prowadzimy również warsztaty skręcania balonowych figur. Uczymy jak stworzyć samemu proste figury i cieszyć się własną kreatywnością.

Dmuchane zamki i zjeżdżalnie

Dmuchane zamki, dmuchańce oraz zjeżdżalnie to prawdziwy hit ostatnich lat. Które dziecko nie chciałoby na swoim przyjęciu urodzinowym zamku, w którym można do woli skakać, bawić się z przyjaciółmi? Dmuchane zamki, zjeżdżalnie gwarantują wiele zabawy. Są w pełni bezpieczne, a najmłodsi bawią się pod czujnym okiem animatorów.

Postacie baśniowe

Każdy marzy o spotkaniu bajkowych bohaterów. Królewny Elsy z Krainy Lodu i świnki Peppy. Postaci, które znają z bajek i książek. Animatorzy Kinimodo przebierają się za dowolnie wybranego bohatera, prowadząc spotkanie i zabawy. Wizyta postaci takich jak święty Mikołaj, Królewna Śnieżka, Gwiazdor, Zajączek, czy superbohaterów z filmów zawsze budzi ogromne emocje i radość. Wywołuje uśmiech na twarzy każdego dziecka.

Klaun

Klauni to tajemnicze osoby, które zawsze wiedzą jak wywołać uśmiech na buzi dzieci. Potrafią rozkręcić każdą imprezę, dlatego nie powinno ich zabraknąć ani na urodzinach Twojego dziecka, ani na firmowym festynie.

Nasi klauni znają sztuczki i zabawy dla dzieci, jakie zafascynują wszystkich najmłodszych. To prawdziwi artyści i magicy w jednym.

Konkurencje sportowe i konkursy

Nic tak nie zintegruje najmłodszych, jak konkurencje sportowe na świeżym powietrzu. Rozbudzą w nich duch rywalizacji. Zabawy, gry, zajęcia ruchowe pozwolą wykorzystać nadmiar dziecięcej energii. Przeprowadzimy zawody, slalomy, gry zespołowe. Uczymy współpracy oraz zdrowego współzawodnictwa. Konkurencje sportowe prowadzą wykwalifikowani animatorzy, którzy zadbają o bezpieczeństwo młodych uczestników.

Zajęcia plastyczne

Dbamy o to, by organizowane przez nas animacje nie tylko bawiły, ale również budziły w najmłodszych kreatywność, chęć rozwoju, poznawania, tworzenia. Takie właśnie są nasze zajęcia plastyczne. Prowadzimy warsztaty plastyczne dla dzieci, które rozwijają ich zdolności manualne oraz pomysłowość. Nawiązujemy do tematyki wydarzenia, ale prowadzimy także warsztaty o charakterze ekologicznym. Lepimy z masy solnej i modeliny oraz tworzymy maski. Pomysłów mamy wiele.

Zabawy dla dzieci

Pobierz naszą ofertę

Tatuaże wodne i brokatowe

Tatuaże wodne i brokatowe sprawiają ogromną radość najmłodszym. Pozwalają im poczuć się dorosłymi oraz zapewniają świetną zabawę. Uczestnicy naszych imprez mogą wybrać dla siebie dowolny wzór wśród łatwo zmywalnych i hipoalergicznych tatuaży. Kolorowe, radosne tatuaże stają się wyjątkowym „trofeum”, o który dbają z należytą starannością.

Zaplatanie kolorowych warkoczyków

Zadbamy o fryzury małych uczestników imprezy. Dziewczynkom zapleciemy bajecznie kolorowe warkoczyki bądź wykonamy kolorowe pasemka. Dla chłopców mamy coś specjalnego. Kolorowanie włosów oraz zabawne irokezy. Takiej zmiany chcą wszystkie dzieci. A rodziców możemy uspokoić. Wszystkie zmiany we fryzurach są szybko zmywalne a produkty hipoalergiczne.

Zabawa z chustą animacyjną

Chusty animacyjne to świetna atrakcja sprawdzająca się przede wszystkim na świeżym powietrzu. Sprawdzi się również w dużym, przestronnym pomieszczeniu. Chusta zachęca do aktywnego spędzenia czasu. Przy pomocy dużej, kolorowej chusty prowadzimy zabawy ruchowe, integracyjne oraz taneczne.

Chusta animacyjna daje możliwość zorganizowania wielu ciekawych zabaw. Możliwości jej wykorzystania są praktycznie nieograniczone.

Strefy dziecka

Organizujemy i prowadzimy animacje dla dzieci w strefach dziecka, na różnego rodzaju imprezach zamkniętych oraz otwartych. Tematykę zabaw dopasowujemy do charakteru wydarzenia. Tworzymy bezpieczne, kolorowe, kreatywne i ciekawe miejsce dla najmłodszych uczestników. Dbamy o to, by czuli się tam dobrze i spędzili tam niezapomniane oraz pełne radości chwile.

Profesjonalna sesja zdjęciowa i nagłośnienie

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, firm, szkół i przedszkoli, a także rodziców, organizujemy kompleksowe wsparcie. Oferujemy profesjonalną sesję zdjęciową z wydarzenia oraz dbamy o odpowiednie nagłośnienie. Chcemy aby radosne uśmiechy najmłodszych były utrwalone i wspominane jeszcze przez długi czas.

Dekoracje

Dbamy o szczegóły, bo to one tworzą całość. Wprowadzają dzieci w magiczny nastrój oraz przyjazną atmosferę. Naszym klientom oferujemy przygotowanie dekoracji, dopasowanych do charakteru ich imprezy.

Poznajmy się bliżej!

Kreślimy baśniowe wspomnienia Twojego dziecka

Opinie rodziców

Zaufali nam:

Bądźmy w kontakcie

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą? Czekamy na kontakt :)

Zapytania: +48 694 808 315

TOP